Новини,  НОВИНИ КНУБА

Тренінг-лекція з мінної безпеки в КНУБА

2 листопада для студентів, викладачів та співробітників Київського національного університету будівництва і архітектури була проведена лекція з мінної безпеки: «Ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни».

Захід проводили представники міжнародного благодійного фону «ICF BIG UA», тематичну лекцію та презентацію для всіх присутніх провів заступник директора фонду з гуманітарного розмінування Сергій Голобородько. Учасники заходу познайомилась з класифікацією та різновидами боєприпасів і вибухонебезпечних предметів, алгоритмом дій  в разі небезпеки, та що потрібно робити у разі виявлення мін та снарядів, саморобних вибухонебезпечних предметів і залишків бойових ракет. Обговорили основні правила, які можуть врятувати життя, адже як зазначив лектор сьогодні питання безпеки вкрай актуальне, адже майже щодня рятувальники знаходять і знешкоджують боєприпаси та вибухонебезпечні предмети. Також усім присутнім продемонстрували стенди та 3D макети вибухонебезпечних предметів та боєприпасів.

Наприкінці зустрічі проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Олександр Ковальчук від імені адміністрації університету та усіх присутніх подякував колективу міжнародного благодійного фону «ICF BIG UA» та вручив подяку за особистий професіоналізм та патріотизм, значний внесок і розвиток національно-патріотичного виховання студентської молоді, а також зазначив важливість і актуальність проведення таких заходів для того, щоб зберегти життя собі та своїм близьким.

Оксана Бєлозьорова

завідувачка відділу