![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-10-1140x855.jpg)
Збори щодо особливостей вступної кампанії у 2023 році
28 березня в КНУБА відбулись збори щодо особливостей вступної кампанії у 2023 році. На них були присутні представники ректорату, декани факультетів і представники факультетів, які відповідають за вступ та профорієнтаційну роботу. Для зручності було передбачено можливість дистанційної участі в зустрічі.
Відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук проінформував усіх присутніх про новації та пріоритети цьогорічної вступної кампанії, складнощі та особливості її проведення в умовах військового стану.
Такий захід став особливо актуальним та корисним напередодні дня відкритих дверей в КНУБА, а також для проведення ефективної профорієнтаційної роботи по залучення потенційних вступників до нашого університету.
Відповідальний секретар приймальної комісії
Олександр КРАВЧУК
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-10-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Вопрос3-6-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Вопрос4-6-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230329_144027_411-75x75.jpg)
Запрошуємо на відкриту лекцію
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/obyava-belimova-500x380.jpg)
Зустріч з Тетяною Белімовою
16 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220920_142519_resized_20220921_012038396-500x380.jpg)
Просвітницький тур «7 чудес Києва»
21 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_1902-500x380.jpg)