НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Збори трудового колективу будівельного факультету КНУБА

На будівельному факультеті 30 серпня в к.204 відбулося перше засідання ради факультету та згодом  в дистанційному форматі – збори трудового колективу факультету.

На порядку денному: звіт декана про роботу факультету в минулому навчальному році та завдання колективу на наступний рік. Декан проінформував колектив про кількісні і якісні показники випуску фахівців в грудні 2022 року та в червні 2023 року. Особлива увага на зборах була до набору першокурсників. Проаналізовані сильні та слабкі сторони цьогорічної вступної кампанії. Декан подякував співробітникам факультету: Строк Оксані Миколаївні, яка відповідала за роботу представників факультету в приймальній комісії, Кібук Світлані Володимирівні та іншим працівникам кафедр, залучених до цієї роботи. Особлива подяка прозвучала на адресу завідувача кафедри «Менеджменту в будівництві» професорки Рижакової Галини Михайлівни, яка мобілізувала колектив в канікулярний період на прийом першокурсників.

У доповіді декана проаналізовано ключові показники ефективності «КРІ» факультету за півріччя 2023 року. По кожному не виконаному на цей час пункту проходило колективне обговорення та намічені шляхи їх виконання.

Наприкінці декан привітав колег з початком нового 2023/2024 навчального року та побажав успіхів у праці.

Максим Горбач, заступник декана будівельного факультету  КНУБА