НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Здобувачі будівельного факультету пройшли переддипломну практику

Протягом вересня 2022 року здобувачі ступеня «Магістр» освітніх програм 051 «Економіка» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія» будівельного факультету проходили переддипломну практику під керівництвом асистента кафедри економіки будівництва Росинського Андрія Валерійовича.

Переддипломна практика вперше проходила в умовах воєнного стану, але навіть це не завадило здобувачам успішно пройти практику на підприємствах України, з якими КНУБА попередньо підписав відповідні договори про співпрацю.

Переддипломну практику здобувачі проходили на таких підприємствах: ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» (Житомирська область), Філія “Хустська ДЕД” Дочірнього підприємства “Закарпатський облавтодор” (Закарпатська область), ТОВ «Абсолют-Клімат» (м. Київ), ТОВ «БК Алтана» (м. Київ), ТОВ «ЕКО-ПЛАНЕТА» (Чернігівська область), ТОВ «НЬЮ ВІЖЕН» (м. Київ), ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «КАМЕЛОТ» (Київська область), ТОВ «БЛАГОС ІНЖИНІРИНГ» (м. Київ), ПП «ВР-Груп» (м. Львів).

Практиканти мали змогу апробувати свої наукові розробки на реальних підприємствах, а також отримали цінні поради і коментарі від фахівців підприємств щодо виконання атестаційних випускних робіт і проблем галузі, на які варто звернути увагу в майбутніх наукових дослідженнях.

Для здобувачів переддипломна практика стала своєрідним випробувальним терміном, адже по її завершенню багатьох практикантів було запрошено на постійну роботу на підприємствах після успішного завершення навчання.

Захист звітів про проходження практики пройшов у змішаному форматі – як в університеті, так і дистанційно на платформі Teams.

Керівник практики – асистент кафедри економіки будівництва КНУБА

Росинський А.В.