НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Знайомство першокурсників з будівельним факультетом

Сьогодні, 1 вересня, в актовій залі КНУБА відбулася зустріч і знайомство студентів першого курсу з будівельним факультетом.

Першим вступне слово сказав декан факультету професор Іванченко Григорій Михайлович, привітав першокурсників із початком навчального року, подякував за вибір саме будівельного факультету та університету загалом. Він познайомив зі структурою факультету, колективом деканату і побажав всім плідної праці, натхнення та досягнення високих результатів у навчання.

Потім до привітань доєднався голова ради студентського самоврядування факультету Джастін Варга. Розповів про структуру та діяльність студентського парламенту та запросив вступати до дружнього колективу студради БФ.

На зустрічі старости отримали списки груп та мали змогу побачити  одногрупників, представників студентської ради і кураторів. Послухали настанови, щодо організації навчального процесу, як у дистанційному форматі, так і в аудиторіях університету. А також – отримали інструктаж на випадок повітряної тривоги.

Бажаємо нашим студентам успішного навчання у лавах нашого університету та мирного неба! Все буде Україна!

Заступник декана з виховної роботи будівельного факультету

Максим Горбач