Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю
НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю

На кафедрі теплотехніки факультету інженерних систем і екології багато уваги приділяють якості підготовки студентів, як фахівців. Викладачі кафедри для студентів організовують екскурсії професійного спрямування, семінари та лекції фахівцями провідних підприємств в сфері теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики.

Протягом семестру за ініціативою декана ФІСЕ Олександра Приймака та доцентів кафедри: Павла Гламаздіна та Наталії Чепурної проведено ряд ознайомчих екскурсій в навчальний клас Вайлант на базі КНУБА для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція» та спеціальності 144 «Теплоенергетика» ОПП «Енергетичний менеджмент, енергоефективні
муніципальні та промислові теплові технології». Студенти мали можливість не тільки ознайомитись з найсучаснішим обладнанням, а й поспілкуватися зі представниками ДП “Вайллант Група Україна”.

Дякуємо нашим зовнішнім стейкхолдерам за цікаві зустрічі й набуті знання та щиро сподіваємося на продовження співпраці!

Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна