![Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_12052023_1.jpeg)
Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю
На кафедрі теплотехніки факультету інженерних систем і екології багато уваги приділяють якості підготовки студентів, як фахівців. Викладачі кафедри для студентів організовують екскурсії професійного спрямування, семінари та лекції фахівцями провідних підприємств в сфері теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики.
Протягом семестру за ініціативою декана ФІСЕ Олександра Приймака та доцентів кафедри: Павла Гламаздіна та Наталії Чепурної проведено ряд ознайомчих екскурсій в навчальний клас Вайлант на базі КНУБА для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція» та спеціальності 144 «Теплоенергетика» ОПП «Енергетичний менеджмент, енергоефективні
муніципальні та промислові теплові технології». Студенти мали можливість не тільки ознайомитись з найсучаснішим обладнанням, а й поспілкуватися зі представниками ДП “Вайллант Група Україна”.
Дякуємо нашим зовнішнім стейкхолдерам за цікаві зустрічі й набуті знання та щиро сподіваємося на продовження співпраці!
Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна
![Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_12052023_2.jpeg)
![Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_12052023_3.jpg)
![Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_12052023_4.jpeg)
![Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_12052023_5.jpeg)
![Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_12052023_6.jpeg)
![Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_12052023_7.jpeg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09_09-56-33-500x380.jpg)
Студент групи ЕК-22с Федюченко Іван, здобув перше та друге місце на чемпіонаті Європи з ушу, який відбувся у Швеції, місто Стокгольм з 3 по 5 травня 2024 року
12 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-41-500x380.png)
“Raw Materials Hackathon: Change4Future”
19 Грудня, 2022![Студенти ФІСЕ провели профорієнтаційні зустрічі](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/jvv_05042023_1-500x380.jpeg)