Першокурсники ФІСЕ прослухали лекцію від психолога
НОВИНИ ФІСЕ

Першокурсники ФІСЕ прослухали лекцію від психолога

В рамках співпраці відділу з організації виховної роботи КНУБА і центру сім’ї Солом’янської районної в місті Києва державної адміністрації та за ініціативи куратора групи ТЕ-11 Наталії Чепурної студенти першого року навчання гр. ТЕ-11 та НІТ-11 прослухали лекцію на тему: «Підлітки на дорозі дорослого життя. Делікатна розмова на дорослі теми». Директор Центру сім’ї Валерія Савенок цікаво і доступно розповіла про інтимні речі, про можливі наслідки ранніх статевих стосунків, про інфекційні хвороби, а головне як діяти і до кого можна звернутися за допомогою.

Під час зустрічі студенти отримали багато нової, цікавої, а саме головне корисної інформації актуальної для молоді, мали змогу задавати «незручні питання» і отримати на них зрозумілі відповіді.

Дякуємо за організацію і проведення зустрічей та цікаві лекції зав. відділу з організації виховної роботи КНУБА Оксані Бєлозьоровій, директору центру сім’ї Солом’янського району Валерії Савенок.

Заст. декана з навч.-вих. роботи ФІСЕ Наталія Чепурна