![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-13_16-33-09-053-1140x855.jpg)
Зустріч із стейкхолдером
13 Жовтня, 2023
13 жовтня 2023 року в науково-дослідній лабораторії “ВОДИ” кафедри водопостачання та водовідведення відбулась зустріч із співробітниками Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук. На зустрічі від кафедри були присутні спеціалісти з водопостачання: д.т.н., професор Хомутецька Т.П. та керівник лабораторії к.т.н., доцент Терновцев О.В.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-13_16-27-12-108-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-13_16-26-38-423-1024x768.jpg)
Гості ознайомились з роботою експериментальної установки з підбору видів і доз коагулянтів для очищення питної води.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-13_16-28-48-087-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-13_16-29-35-351-1024x768.jpg)
Керівник лабораторії розповів про всі види лабораторних аналізів, які можна проводити використовуючи сучасне вимірювальне обладнання.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-13_16-32-14-617-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-13_16-31-02-910-1024x768.jpg)
Колеги з Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук випробували лабораторні прилади для встановлення якості питної води. В результаті зустрічі було досягнуто домовленості про взаємовигідне проведення наукових досліджень в галузі водопостачання.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-13_16-33-32-923-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-13_16-31-38-580-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/den-bossa-069077-x8mjl8qf-1-75x75.jpg)
Попередня
16 жовтня - День шефа
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_1_golovna-1-500x380.jpg)
День відкритих дверей
7 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_1910223_1-500x380.jpeg)
Студенти ФІСЕ відвідали спеціалізовану виставку «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ»
24 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/11158-500x326.png)