![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-1-1-1140x526.jpg)
Зустріч SJS Academy зі студентами БТФ
13 травня на Будівельно-технологічному факультеті відбулась зустріч студентів 3, 4 курсів спеціальності технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів з представниками SJS Academy. Представники команди компанії SJS Academy розповіли про сучасні ВІМ технології в електромережах, про перспективи для сучасної молоді проявити свої амбіції в ВІМ/VDC, приєднатись до молодої, прогресивної команди.
На сьогодні ВІМ технології займають провідне місце в сучасних технологіях. Також представники команди запросили студентів доєднатися до проходження безкоштовних курсів Revit, з перспективною після їх закінчення, залишитися в компанії. Особливо приємно було, що одним з керівників і викладачів SJS Academy є випускник БТФ Стас Скарлат.
Оксана Бердник, заступник декана з виховної роботи БТФ
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-2-1024x472.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-1-676x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/441355636_876268464305290_7288254828200621161_n-75x75.jpg)
співпраця з USAID_АГРО триває
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/gpo1qu8h8i1-1-75x75.jpg)
Оновлено інформацію про гуртожитки
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/370621880_309014285115043_492612874811546585_n-500x380.jpg)
КОНКУРС STEELFREEDOM 2023
5 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/01-500x380.jpg)
Відкриття нової лабораторії на БТФ
27 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/2024-06-yevi-start-500x380.jpg)