Новини,  НОВИНИ КНУБА

Зустріч студентів-боксерів із ректором КНУБА Петром Куліковим

20 вересня у залі засідань КНУБА відбулася робоча зустріч боксерів молодіжної збірної команди міста Києва, які в цьому році стали студентами Київського національного університету будівництва і архітектури з ректором Петром Куліковим, проректором Олександром Хоменком, старшим тренером ФБК Олегом Скрипником, тренером КНУБА Артуром Звягінцевим та президентом КМО ФБУ Олександром Негодою. На зустрічі обговорювали подальшу стратегію взаємодії Федерації та КНУБА.

Ректор КНУБА висловив ініціативу щодо організації підготовки спортсменів до змагань у міських, загальнонаціональних та міжнародних турнірах і підтримку таких спортсменів коштом університету. Мова йде про харчування, тренування, інвентар та екіпіровку. Ректор КНУБА вважає важливим  всебічне забезпечення спортсменів і тренерів, щоб  полегшити нашим боксерам шлях до перемоги!

Київська федерація подякувала ректору КНУБА за можливість на високому рівні розвивати улюблений спорт.

Інформаційний центр