Новини,  НОВИНИ КНУБА

Нагородження найкращих груп КНУБА

До Міжнародного дня студентського спорту в Київському національному університеті будівництва і архітектури підбивали підсумки конкурсу «Найуспішніша група КНУБА». Конкурс проводився серед студентів 1-4 курсів денної форми навчання за результатами успішності в ІІ семестрі цього навчального року і проходив у два етапи: факультетський – визначення найкращої групи факультету – та університетський – найуспішніша група КНУБА.

Ректор Петро Куліков привітав студентів з високими досягненнями і побажав ще більших успіхів у навчанні, а також вручив найуспішнішим групам Кубки переможців.

Серед найуспішніших груп Будівельного факультету – МО-11, Факультету урбаністики і  просторового планування – БМП -11, Будівельно-технологічного – ТБКВМ-31, Геоінформаційних технологій – ГІСУТ-ГД-11ск, Факультету інженерних систем та екології- ЕК -41, Архітектурного факультету – АРХ-22, Факультету автоматизації і інформаційних технологій – КСМ -22с.

Група, що отримала найвищий рейтинговий бал за ІІ семестр 2022-2023 навчального року, стала найуспішнішою групою КНУБА. Це – КСМ-22 с Факультету автоматизації  і інформаційних технологій з рейтинговим балом 97.3!

Вітаємо студентів груп – переможців та бажаємо, щоб кожен день був сповнений  новими прагненнями, чудовими ідеями та особистими перемогами!

Після нагородження – традиційне загальне фото. Рідний університет має знати своїх найкращих студентів в обличчя!

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram