![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-4-1.jpg)
Нагородження найкращих груп КНУБА
До Міжнародного дня студентського спорту в Київському національному університеті будівництва і архітектури підбивали підсумки конкурсу «Найуспішніша група КНУБА». Конкурс проводився серед студентів 1-4 курсів денної форми навчання за результатами успішності в ІІ семестрі цього навчального року і проходив у два етапи: факультетський – визначення найкращої групи факультету – та університетський – найуспішніша група КНУБА.
Ректор Петро Куліков привітав студентів з високими досягненнями і побажав ще більших успіхів у навчанні, а також вручив найуспішнішим групам Кубки переможців.
Серед найуспішніших груп Будівельного факультету – МО-11, Факультету урбаністики і просторового планування – БМП -11, Будівельно-технологічного – ТБКВМ-31, Геоінформаційних технологій – ГІСУТ-ГД-11ск, Факультету інженерних систем та екології- ЕК -41, Архітектурного факультету – АРХ-22, Факультету автоматизації і інформаційних технологій – КСМ -22с.
Група, що отримала найвищий рейтинговий бал за ІІ семестр 2022-2023 навчального року, стала найуспішнішою групою КНУБА. Це – КСМ-22 с Факультету автоматизації і інформаційних технологій з рейтинговим балом 97.3!
Вітаємо студентів груп – переможців та бажаємо, щоб кожен день був сповнений новими прагненнями, чудовими ідеями та особистими перемогами!
Після нагородження – традиційне загальне фото. Рідний університет має знати своїх найкращих студентів в обличчя!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-19-1-1024x728.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-14-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-15-1024x691.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-1-1-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-2-1-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-22-1-1024x703.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-23-1024x731.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dsc0324-500x380.jpg)
День донора в КНУБА
25 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_9266-500x380.jpg)
КНУБА – для тих, хто вірить у себе та прагне успіху
25 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/НУОУ-2-500x380.jpg)