Новини,  НОВИНИ КНУБА

Зустріч студентів  будівельного факультету зі стейкхолдерами

26 жовтня в рамках проведення Всеукраїнського форуму – виставки роботодавців будівельної, архітектурної  та суміжних галузей «Співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів» за ініціативи вченого секретаря кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА доцента Колякової В.М. та за підтримки завідувача цієї кафедри, професора Журавського О.Д. відбулась зустріч студентів будівельного факультету освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво» зі стейкхолдерами – представниками компанії ТОВ «ЛІРА САПР».

Компанія ТОВ «ЛІРА САПР» – провідний розробник інноваційного забезпечення в галузі автоматизованого проєктування будівельних конструкцій різного призначення. ПК «ЛІРА-САПР» є компонентом ВІМ-технології та має відкритий підхід до інформаційного моделювання будівель. В зустрічі взяла участь  директорка компанії професорка Барабаш М.С. та фахівець з маркетингу Баранецька Д. Вони розповіли зокрема про розрахунок задачі будь-якої розмірності без обмежень і використання суперелементів при створенні схем.

В. Колякова,

вчений секретар кафедри ЗБК