Зустріч студентів ФІСЕ з зовнішнім стейкхолдером на виробництві
НОВИНИ ФІСЕ

Зустріч студентів ФІСЕ з зовнішнім стейкхолдером на виробництві

На кафедрі теплотехніки велику увагу приділяють співпраці зі зовнішніми стейкхолдерами. За ініціативою завідуючого кафедрою Михайла Кириченка 18 травня 2023 року студенти факультету інженерних систем та екології під керівництвом доцента кафедри Наталії Чепурноївідвідали завод «Вент-Сервіс»/ склад готової продукції.

Основна продукція заводу:

– енергоефективні повітрооброблюючі установки для об’єктів різного призначення, що підтримують свіжість повітря та комфортні фізико-температурні умови;

– спеціалізоване обладнання для приміщень, що потребують особливої ​​стерильності, сухості та вологості повітря;

• холодильне обладнання та обладнання для кондиціювання повітря: VRF-системи, руфтопи, фанкойли, компресорно-конденсаторні блоки та холодильні машини;
  • повітророзподільні решітки та дифузори;
  • повний спектр канального вентиляційного обладнання.

Також студенти відвідали цех по виготовленню повітропроводів круглого та прямокутного перерізу. Керівництво та команда підприємства особливу увагу приділяють якості продукту, зручності виробництва, та збереженню навколишнього середовища (https://ventservice.com.ua/).

Екскурсію заводом провів директор підприємства Сергій Анцупов, випускник нашого факультету. Екскурсія була дуже цікава та змістовна. Для студентів, продемонстрували весь спектр задіяних технологічних процесів у виробництві, а також розповіли про умови праці та вакантні посади на підприємстві.

Студенти не тільки побачити робочий процес від розмітки та виготовлення заготівок на новітньому європейському технологічному обладнані до остаточного складання й перевірки готових вентиляційних установок, а й дізнались чимало цікавого про асортимент готової продукції та на власному досвіді переконались щодо її якості.

Приємним бонусом було частування в заводській столовій, за що окремо дякуємо! Також висловлюємо велику подяку директору, працівникам за їх люб’язність і професіоналізм.

Заступник декана з навчально-виховної роботи ФІСЕ Наталія Чепурна