Викладачі і студенти ФІСЕ відзначили День Вишиванки
НОВИНИ ФІСЕ

Викладачі і студенти ФІСЕ відзначили День Вишиванки

18 травня 2023 року, у третій четвер травня, вже традиційно у КНУБА відмітили День вишиванки. Викладачі і студенти факультету інженерних систем та екології приєднались до всіх запланованих заходів з нагоди Дня вишиванки «Українська вишиванка – національна броня!».

Урочистості почали з хвилини мовчання, подякували ЗСУ за можливість святкувати. Вітальне слово почули від ректора Петра Кулікова.

Неймовірні студенти ГІСУТу показали «Козацьку битву на шаблях», а наші неймовірно гарні студенти ФІСЕ продефілювали авторських вишиванках доцента кафедри Інформаційних технологій КНУБА Юлії Рябчун. Під загальний спів «Ой у лузі червона калина» весь дружній колектив найкращого Вузу провели фотосесію.

Студенти і викладачі ФІСЕ продовжили урочистості в читальному залі КНУБА, де Микола Томенко прочитав лекцію на тему: «Українські символи світової культурної спадщини».

Одягайте українську вишиваночку частіше, тим самим засвідчуйте свою приналежність до нескореного, мужнього та вільного народу. Хай розквітне наша Ненька-Україна різнобарв’ям кольорів наших вишиванок!

Щиро дякуємо керівництву КНУБА і всім хто організовував свято, особлива подяка чарівній Олені Нестеренко, декану ГІСУТ за організацію і проведення урочистостей!

Одягаючи вишиванку ми відчуваємо гордість, що ми українці і тим самим зберігаємо споконвічні народні традиції!

Заступник декана ФІСЕ Наталія Чепурна