НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Зустріч з роботодавцем будівельного ринку

8 листопада 2023 року в конференц-залі будівельного факультету відбулася зустріч з роботодавцем будівельного ринку, міжнародною компанією ТОВ «ULMA опалубка України». Зустріч організована деканом факультету Григорієм ІВАНЧЕНКО. Присутні були студенти які навчаються за освітніми програмами «Промислове і цивільне будівництво»,  «Менеджмент організацій і адміністрування», «Економіка підприємства», «Облік і аудит». HR Business Partner компанії «ULMA» Крістіна САДОВСЬКА розповіла студентам про вакансії в компанії та вимоги до кандидатів, як має бути написано резюме на посаду без досвіду роботи та актуальні заробітні плати на будівельному ринку. Поділилися також своєю історією та виконаними проектами. Домовилися про подальшу співпрацю, практичну підготовку та екскурсії підприємством в найближчий час.