ЗВЕРНЕННЯ РЕКТОРА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ ПЕТРА МУСІЙОВИЧА КУЛІКОВА ДО ВИПУСКНИКІВ 2018 РОКУ

Дорогі випускники!

Завершується навчальний рік і незабаром ви отримаєте дипломи про вищу освіту. Здається, зовсім нещодавно ви раділи з того, що стали першокурсниками, а сьогодні закінчується цей важливий етап вашого життя. Це водночас радісна та сумна подія, адже студентські роки- неповторні!

Зараз ви – вже молоді спеціалісти, стоїте на порозі серйозного життєвого вибору: багато з вас продовжать навчання в нашому університеті, а хтось піде працювати. Не втрачайте того ентузіазму та наполегливості, з якими вчились, та застосовуйте їх в своєму майбутньому!

Отримавши дипломи, ви почнете будувати власну кар’єру. Доля може розвести вас у різні кінці світу. Моя вам порада: не забувайте ваших університетських друзів. З часом ви зрозумієте, що дружба, яка тривала в студентські роки і зазнала радість перемог, сум невдач, дружба, яка гартувалась у гуртожитку, де завжди могли підтримати та допомогти у скрутну годину, де ви разом проводили безсонні ночі за книжками – все це той безцінний багаж спілкування, який варто зберегти на все життя. Тож цінуйте вашу університетську дружбу. Не забувайте й свою альма матер, адже саме тут ви змогли отримати ваш перший капітал – професійні знання. Далі – ви будете лише примножувати його, набуваючи досвіду навчаючись в магістратурі або вже в практичній площині. І на цьому шляху я бажаю вам успіху в усіх починаннях! Я впевнений, що суспільство отримає гарних фахівців з різних спеціальностей, і ми в майбутньому ще почуємо ваші імена.

Мисліть творчо, досягайте своєї мети та будьте впевненими в собі! З гордістю несіть звання випускника Київського національного університету будівництва та архітектури! У добру путь! До нових звершень!

Ректор КНУБА П. Куліков

КНУБА і спорт