Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

19.12.2023 відбувся IV щорічний студентський мотиваційний форум-2023 «Фахівці довкілля: зелена відбудова України та міжнародні тренди» (https://www.facebook.com/Sustainability)  щорічний мотиваційний форум від профспілки PAEW ініційований Асоціацією професіоналів довкілля (PAEW) зібрав понад 360 учасників в ефірі та 696 зареєстрованих – успішних практиків-енвайронменталістів з різних сфер, викладачів з-понад 40 ЗВО, що готують фахівців довкілля і студентів – майбутніх агентів зеленої трансформації. Відвідали захід і студенти та викладачі кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Київського національного університету будівництва і архітектури, а також представники Національного університету «Одеська політехніка», Одеського державного екологічного університету, Криворізького державного педагогічного університету, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Дніпровського Державного технічного університету, Кам’янець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Національний університет водного господарства та природокористування, Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Житомирської та Львівської політехніки, Львівського національного університету природокористування, ЛНУ ім. Івана Франка, Національного транспортного університету,  Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, НУВГП, Харківського Національного університету імені В.Н.Каразіна, КНЕУ, Вінницького національного аграрного університету, НУПП, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ІФНТУНГ, Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Сумського державного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Вінницької академії безперервної освіти та ін.

Автор: Савченко А.М.