НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри ГІФ

Аспіранти кафедри ГІФ успішно завершили спецкурс з основ дистанційного зондування Землі

Аспіранти кафедри геоінформатики і фотограмметрії факультету геоінформаційних систем та управління територіями Київського національного університету будівництва і архітектури Жень Лей та Данило Кінь пройшли успішно спецкурс “Основи дистанційного зондування Землі: обробка та аналіз супутникових знімків на платформі Google Earth Engine“, що проходив з 15-28 січня 2024 року та був організований лабораторією “ГІС та ДЗЗ” Національного центру «Мала академія наук України». Також в рамках курсу аспірантами були презентовані результати досліджень на теми:

Аналіз та візуалізація площі за допомогою наявних продуктів з картографування ґрунту – на прикладі Київського регіону (Ж. Лей)

Визначення потенційних районів природної пожежної небезпеки в Україні (Д. Кінь)