НОВИНИ КНУБА

1 квітня відбувся День відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури. День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти. Захід проходив у прямому ефірі з трансляцією на Youtube. До КНУБА завітали близько 600 осіб з різних регіонів України. Випускників 2023 року та їх батьків хвилюють два основні питання: який заклад вищої освіти України обрати і чи зможуть українські заклади вищої освіти надавати своїм студентам якісну освіту. Незважаючи на останні виклики часу в Київському національному університету будівництва і архітектури створені всі умови для якісного навчання як в очній так і дистанційній формі.

Вступників та їх батьків ознайомили із навчальним процесом та науково-дослідною діяльністю КНУБА, провели презентацію про технології інформаційного моделювання в будівництві та архітектурі,  їм розказали про працевлаштування, продемонстрували реалізовані проекти студентів та викладачів, висловили бачення про переваги навчання в КНУБА. Університет сьогодні це – провідний заклад вищої освіти України з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі «Архітектура та будівництво», лідер визнаний освітньою, науковою і професійною спільнотами в Україні та усьому світі, має статус національного, тому 80 % наших студентів навчаються за кошти бюджету України. КНУБА – це запорука високоякісної освіти та професійного працевлаштування.

Усі іногородні студенти за їх бажанням забезпечуються гуртожитком. До складу студмістечка входить 8 гуртожитків на 3500 мешканців. У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати. Студенти мають можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має власний стадіон, плавальний басейн, тренажерні зали. В університеті є власна система харчування – їдальня, 6 кафе, піцерія, пекарня та доставка готової продукції та напівфабрикатів.

Окрім навчальної та наукової роботи, участі в національних та міжнародних програмах, студенти мають цікаве та різноманітне дозвілля. В університеті проводиться багато різнопланових соціальних, громадських, спортивних та  культурно-масових заходів, в яких приймають участь студенти КНУБА.

Представники факультетів – декани, завідувачі кафедр, доценти, професори розповідали про особливості навчання на факультетах, про спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців, про професії, які матимуть студенти після навчання.

Фахівці підготовчих курсів, експерти з проведення НМТ та працівники приймальної комісії надали повну інформацію абітурієнтам та їх батькам про особливості проведення НМТ-2023, навчання на підготовчих курсах, роз`яснення щодо умов вступу до КНУБА у 2023 році та створення електронних кабінетів вступників.

Усіх охочих абітурієнтів та їх батьків, які не змогли відвідати захід з будь-яких причин, КНУБА запрошує на наступні зустрічі, а також індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії, які проводяться двічі на місяць.

Переглянути День відкритих дверей КНУБА можна в Youtube на офіційному каналі KNUBA VIDEO.

Слідкуйте за актуальною інформацією та новинами університету на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та Instagram сторінці knuba_open.

Завідувач відділення

довузівської підготовки