Новини,  НОВИНИ КНУБА

День відкритих дверей КНУБА

2 березня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся традиційний захід – «День відкритих дверей», який відвідали близько 500 осіб з різних куточків України. Вступників 2024 року хвилюють питання: Де навчатися? Як здобути якісну освіту? Яку професію обрати? Навчання в КНУБА – це правильний вибір для вступників, оскільки будівельна галузь відіграє важливу роль в економіці в період розбудови країни, і професія інженера-будівельника завжди була актуальною та вважається перспективною. КНУБА – це провідний заклад вищої освіти з підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі «Будівництво і архітектура», «Право», «Управління та адміністрування», «Електрична інженерія», «Хімічна та біоінженерія», «Інформаційні технології», «Механічна інженерія», «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» та інших галузей, лідер визнаний освітньою, науковою і професійною спільнотами в Україні та усьому світі. КНУБА має понад 100 акредитованих освітніх програм, статус національного, тому 80 % наших студентів навчаються за кошти бюджету України. Освітній процес в КНУБА вдало поєднує навчальні й наукові традиції та надбання із сучасними та інноваційними технологіями.

Відвідувачам заходу розповіли про спеціальності та особливості навчання в КНУБА, про умови проживання та харчування студентів, можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має власний центр Олімпійської підготовки; про бібліотеку університету, яка має 9 спеціалізованих зручних читальних залів з відкритим доступом до Wi-Fi; про відпочинок та дозвілля студентів, різноманітні культурно-масові заходи, в яких беруть участь студенти КНУБА, надали  інформацію щодо проведення вступної кампанії у 2024 році. Презентували діяльність науково-практичних студентських студій КНУБА, які знаходяться в КНУБА Hub: студія «3-D PRINT», студія радіоелектроніки «БАЗА», студія «БУД. МАТЕРІАЛІВ», студія «CYBER SPORT», арх. студія «ЗОДЧИЙ». В університеті сьогодні є багато можливостей для розвитку студентів, а саме – створено студентські хаби та платформи, де студенти можуть займатися наукою, створювати стартапи, працювати в міждисциплінарних проєктах, робити уроки та проводити вільний час.

Відвідувачі заходу мали можливість поспілкуватися з деканами та представниками факультетів, які надали корисну та змістовну інформацію про спеціальності та особливості навчання на факультетах. Студенти КНУБА провели для вступників та батьків  екскурсію університетом. Під час заходу для потенційних вступників викладачами Архітектурного факультету був проведений пробний майстер-клас за розділами творчого конкурсу: рисунок, композиція, живопис, графіка-креслення.

КНУБА запрошує майбутніх вступників на наступні заходи профорієнтаційного змісту. Слідкуйте за актуальною інформацією та новинами університету на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та Instagram сторінці knuba_open.

Вступайте до КНУБА, здобувайте якісну освіту, відбудовуйте Україну!

Завідувач відділення

довузівської  підготовки