Діяльність кафедри у відновленні України

26 лютого 2024 р. відбулася міжнародна он-лаін зустріч щодо відбудови селищ Миколаївської області з використанням екологічних матеріалів.

На зустрічі були присутні представники від Німеччини і України, також були запрошені завідувач кафедри теорії архітектури Ковальська Г.Л. і декан архітектурного факультету КНУБА Кащенко О.В.

Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради та Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури уклали МЕМОРАНДУМ

В рамках цієї співпраці на кафедрі теорії архітектури у 2023-24 навчальному році виконується ряд дипломних бакалаврських і магістерських робіт, спрямованих на відновлення забудови міста Миколаїв.

На зустрічі були представлені презентації проектів кафедри з відбудови селища Мощун. Матеріали передані адміністрації області для подальшого опрацювання.

8 червня в КНУБА відбулася офіційна презентація проектів відбудови с. Мощун

Проекти були виконані студентами 33-А і 33-Б груп на кафедрі Теорії архітектури (зав. кафедри – професор Г.Л. Ковальська) під керівництвом доцентів Олійник О.П. і. Пекера А.Й.