Онлайн-виставка студентських робіт «К в кубі: Креативна Красна Капітель»

«К в кубі: Креативна Красна Капітель» (2023)

Запрошуємо переглянути онлайн-виставку «К3: Креативна Красна Капітель», де представлено 80 найкращих художніх робіт студентів 2 курсу спеціальності 022 “Дизайн” кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-21, ДН-22, ДН-23, ДН-24 та ДН-25), які були виконані в межах навчальної дисципліни «Живопис» осіннього семестру 2022-2023 навчального року. Організаційний комітет виставки: куратор – старший викладач кафедри дизайну Артеменко Ганна Олександрівна, секретар – к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Раддаміла Олександрівна, голова – д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну Третяк Юлія Вікторівна.

Онлайн-виставка «К3» (К в кубі) пов‘язана з КНУБА і з Києвом, бо саме в Києві й саме в КНУБА на кафедрі дизайну навчаються талановиті студенти – майбутні дизайнери. Розвиток образного мислення в процесі навчання – це головна задача.
І виставка «К3» влучно підкреслює цю ідею –
Креативна
Красна
Капітель.

Стилізація класичного натюрморту з класичною капітеллю: таке завдання отримали студенти 2 курсу спеціальності 022 «Дизайн». Здобувачі першого бакалаврського рівня «Інтер’єр та обладнання» за спеціальністю 022 «Дизайн» підтвердили істину – кожен митець бачить по-своєму! Погляди на життя творча людина обов’язково фільтрує через власне «Я», а викладач лише допомагає відкрити особистість і навчає принципам формального рішення в живописі. Старший викладач Артеменко Г.О. зібрала чудову колекцію студентських робіт, які достойні представляти мистецьке майбутнє нашої України. Виставка є доказом, що наша творча молодь обов‘язково збереже духовність і культуру нації та її професіоналізм у всіх сферах життя.

ЗАВАНТАЖИТИ СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ: