БАКАЛАВРАНТИ 022 “ДИЗАЙН” – 2021-2025 н.р.

Заява на вибір дисципліни (2023-2024 н.р.)

Вибір освітньої компоненти (дисципліни) вільного вибору регламентується Положенням про порядок реалізації здобувачами вільного вибору дисциплін.

Загальноуніверситетський каталог вибіркових освітніх компонент

ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

Онлайн-виставка студентських робіт «К в кубі: Креативна Красна Капітель»

Онлайн-виставка «К3: Креативна Красна Капітель», де представлено 80 найкращих художніх робіт студентів 2 курсу спеціальності 022 “Дизайн” кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-21, ДН-22, ДН-23, ДН-24 та ДН-25), які були виконані в межах навчальної дисципліни «Живопис» осіннього семестру 2022-2023 навчального року.

Онлайн-виставка “ВЕЛИКОДНІЙ НАТЮРМОРТ”, де представлено 56 найкращих курсових робіт студентів 1 курсу спеціальності 022 “Дизайн”, які були виконані у весняному семестрі 2022 р. Куратори виставки – старший викладач кафедри дизайну Штогрин Антоніна Олексіївна та викладач кафедри дизайну Штогрин Андрій Михайлович.