Відкрита лекція з студентами першого курсу архітектурного факультету та стейкхолдерами від Archicad (GRAPHISOFT CENTER UKRAINE)

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі та партнери Archicad (GRAPHISOFT CENTER UKRAINE) провели відкриту лекцію для студентів першого курсу

Відкрита лекція зі студентами першого курсу архітектурного факультету КНУБА проходила в online форматі та стейкхолдерами від Archicad (GRAPHISOFT CENTER UKRAINE): Олексій Мечкало (Account Manager) та Юрій Кривохатько (Leading Product Manager).

Студенти дізналися про найновіші тенденції та напрями в інформаційному забезпеченні діяльності архітектора та дизайнера, найкращі світові практики та досвід.

Інформаційна підтримка партнерів з Archicad (GRAPHISOFT CENTER UKRAINE) дозволила студентам та викладачам КНУБА стати учасниками ВІМ інноваційного зрушення в Україні та долучитися до Ukrainian BIM Community! Фундатором спільноти саме й є наш стейкхолдер – Юрій Кривохатько, фахівець з підтримки продуктів Archicad (GRAPHISOFT CENTER UKRAINE) (Київ, Україна). Зі свого напряму підтримки користувачів, Олексій Мечкало розповів, як отримати ліцензійну версію Archicad для студентів та викладачів КНУБА, щоб розуміти весь процес реєстрації акаунту для освітніх цілей, процес встановлення продуктів тощо.

Ліцензування для закладів вищої освіти (ЗВО України)

Київський національний університет будівництва і архітектури та Graphisoft Center Ukraine (Archicad) стали партнерами впровадження BIM в Українському освітньому просторі

Про укладання договору – https://www.knuba.edu.ua/faculties/arh/kafedri-arh/kafedra-kita/novini-kafedri-informacijnix-texnologij-v-arxitekturi/knuba-ta-graphisoft-center-ukraine-archisad/

Чудова новина! Вийшов вже повністю локалізований
Українською Archicad 26

Запитання та відповіді

Окрема подяка за секцію «Запитання та Відповіді», студенти наперед підготували питання до спікерів

Досвід студентів Архітектурного факультету КНУБА

Найкращі роботи студентів архітектурного факультету КНУБА:

Куратор Archicad vs KNUBA:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В. (levchenko.ov@knuba.edu.ua)

Матеріал підготовлено:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В.
Account Manager Archicad (GRAPHISOFT CENTER UKRAINE) – Мечкало Олексій
Leading Product Manager Archicad (GRAPHISOFT CENTER UKRAINE) – Кривохатько Юрій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram