2023_Вручення Магістр 022 Дизайн
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ, КАФЕДРА ОМіАГ КНУБА – ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРА ВИПУСКНИКАМ 2022 РОКУ

14 лютого 2023 року декан архітектурного факультету, завідувач кафедри образотворчого мистецтва і архітектурної графіки Кащенко О.В. та завідувач кафедри дизайну Третяк Ю.В. в 101 аудиторії архітектурного корпусу КНУБА вручили дипломи випускникам освітнього-кваліфікаційного рівня «Магістр» спеціальності 022 «Дизайн» та 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», а також привітали випускників зі значною подією в їхньому житті – отриманням диплома магістра.
Бажаємо випускникам бути успішними фахівцями – теоретиками і практиками, не зупинятися на досягнутому та впевнено рухатися вперед в професійному житті. А також оптимізму, натхнення, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Ознайомитися з результатами навчання випускників-магістрів спеціальності 022 “Дизайн”