НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – Навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовувало безоплатне навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”.

Д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну Третяк Ю.В., к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О., старший викладач кафедри дизайну Алексеєнко Л.В. та викладач кафедри дизайну Штогрин А.М. успішно завершили базовий рівень та отримали сертифікати. Навчання відбулося за дистанційною формою в період з 25 липня до 07 серпня 2022 року (навчальне навантаження становило 30 годин).

К.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О. успішно завершила середній та поглиблений рівні та отримала сертифікати. Навчання відбулося за дистанційною формою в період з 08 до 14 серпня 2022 року (середній рівень, навчальне навантаження становило 15 годин) та з 15 до 21 серпня 2022 року (поглиблений рівень, навчальне навантаження становило 15 годин).

Також д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну Третяк Ю.В. та к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О. отримали сертифікати про успішну участь у вебінарах «Цифрові інструменти Google для освіти»: для освітян (22.08.2022) та для керівників закладів освіти (23.08.2022) на 2 академічні години за кожен.