НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ОНЛАЙН-ВИСТАВКА “НЕЗЛАМНІ, ЩИРІ, ЛЮБЛЯЧІ” (2022)

Запрошуємо переглянути онлайн-виставку “НЕЗЛАМНІ, ЩИРІ, ЛЮБЛЯЧІ”, де представлено 34 художні роботи студентів кафедри дизайну КНУБА 3 курсу спеціальності 022 “Дизайн” (ДН-33, ДН-34), які були виконані у VI семестрі 2022 р. Куратор виставки – старший викладач кафедри дизайну Артеменко Ганна Олександрівна.

Кафедра дизайну КНУБА не могла не відреагувати на воєнні події в державі, таким чином було запропоновано студентам 3 курсу (групи ДН-33, ДН-34) з навчальної дисципліни «Живопис» в програмному завданні «стилізація портрету людини» відтворити власні креативні думки, враховуючи сьогодення.

Творчі живописні роботи груп ДН-33 та ДН-34 виявили внутрішній світ майбутніх дизайнерів України, їх мрії та сподівання.