НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри ФВІС,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Круглий стіл “Актуальні питання підготовки високопрофесійних фахівців за спеціальністю 017 – фізична культура і спорт”

Кафедра фізичного виховання і спорту КНУБА, спільно з представниками МОН України і Мінмолодьспорту України та студентами кафедри, провела круглий стіл “Актуальні питання підготовки високопрофесійних фахівців за спеціальністю 017 – фізична культура і спорт”. Відбулась чудова робоча дискусія.
Слово мали:

Олександр Шамич, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Київського національного університету будівництва і архітектури, доктор психологічних наук, професор.

Андрій Боляк, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

Галина Коломоєць, кандидат педагогічних наук, начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”

Андрій Ребрина, директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”

Тетяна Малечко, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання, факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я, доцент, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Роман Марченко , директор Подільського районного в м. Києві Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Андрій Куценко , директор дитячо-юнацького футбольного клубу «Титан» м. Київ.

Вікторія Ільїна , заслужений тренер України. Призидент дитячо-юнацького ГО Клуб спортивного танцю «Вікторія – А».

Тимофій Довбик , студент 3-го курсу Кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА.

Тарас Підгородецький, студент 1-го курсу Кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА.