НОВИНИ БТФ

Лабораторні роботи в ІТЦ «Ковальська» (група ТБКВМ-32)

7 квітня 2023 р. студенти ІІІ курсу БТФ факультету (група ТБКВМ-32) під керівництвом доцента кафедри ТБКВ, к.т.н. Ластівки О.В. відвідали Інноваційно-технологічний центр (ІТЦ) «Ковальська» для виконання лабораторних робіт з дисциплін «В’яжучі речовини» і “Бетони та будівельні розчини”.

На лабораторній роботі були заформовані зразки цементно-піщаних розчинів для визначення марки цементу. Також визначали легкоукладальність жорсткої (жорсткість) та самоущільнюючої (рухливість) бетонних сумішей, рецептури яких були апробовані  ІТЦ «Ковальська» в виробничих умовах. З отриманих бетонних сумішей були заформовані зразки для визначення класу бетону за міцністю, морозостійкістю, водонепроникністю. Всі дослідження були проведені згідно чинних нормативних документів.

БТФ висловлює вдячність ІТЦ «Ковальська» за можливість виконання студентами лабораторних робіт на високому рівні.