НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФУПП

Профорієнтаційна робота кафедри МГ у Вінницькому вищому художньому професійно-технічному училищі №5

6 квітня колектив кафедри міського господарства факультету урбаністики і просторового планування КНУБА провели профорієнтаційну зустріч з керівництвом і учнями Вінницького вищого художнього професійно-технічного училища №5 за участю директора Безуглого А.І. та заступника директора з навчально-виробничої роботи Ніколіна Д.І.

Під час зустрічі була надана загальна інформація про КНУБА, умови навчання на факультеті урбаністики і просторового планування, міжнародну співпрацю та можливості працевлаштування для майбутніх студентів.

З керівництвом училища обговорені можливості щодо реалізації спільних проектів і  залучення студентів КНУБА до їх реалізації. Учні училища були запрошені до участі в позанавчальних просвітницьких заходах факультету.

Висловлюємо щиру вдячність колективу училища за теплий прийом і майбутню співпрацю.

Доцент кафедри міського господарства кандидат технічних наук Апостолова-Сосса Любов Олександрівна