Новини,  НОВИНИ КНУБА

Лекції від стейкхолдерів для студентів кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії

29 травня 2024 року для студентів кафедри КБКІ було проведено  лекцію. Проводив її  територіальний акаунт-менеджер  компанії Check Point Software Technologies  в Україні та Республіці Молдова Батуревич Олександр та представник компанії ТОВ “АйТі Спеціаліст” (IT Specialist) провідний архітектор Владислав Дубов. Ця лекція стала можливою завдяки домовленості професора Юрія Хлапоніна на виставці UK Cyber Week Expo&Conference у Лондоні 18 квітня 2024 року із керівником маркетингу корпоративної безпеки компанії HCL Software Стюартом Холлідеєм. https://www.knuba.edu.ua/vizyt-zaviduvacha-kafedry-kiberbezpeky-ta-kompyuternoyi-inzheneriyi-profesora-yuriya-hlaponina-do-universytetiv-polshhi-ta-angliyi/. Ця компанія займається розробкою програмного забезпечення, захистом додатків, пропагує цифрову трансформацію, активно використовує штучний інтелект. Базується у Лондоні, а також має офіс у Польщі. Співпрацює з Check Point Software Technologies, тому Євген Ногін, менеджер з розвитку бізнесу, HCLSoftware CEE/Nordic та Юрій Хлапонін організували зустріч для студентів.

Лекція була проведена в розрізі дисципліни “Методи захисту розподілених інформаційних ресурсів”. Основними напрямками діяльності компанії є захист мереж, захист робочого простору, безпека в хмарах. Компанія використовує найбільшу кількість методів штучного інтелекту для запобігання  загроз в реальному часі. Детальніше  зупинились на темі “Безпека в гіпермасштабі. Check Point Firewall & Maestro”.

Крім цієї зустрічі протягом квітня-травня були проведені лекції від стейкхолдерів ТОВ СВІТ ІТ, ТОВ “Trident distribution”, ТОВ “Автор”, ТОВ “БКТ Солюшнс”.

https://www.knuba.edu.ua/lekcziya-v%d1%8bd-stejkholdera-dlya-student%d1%8bv-kafedry
https://www.knuba.edu.ua/lekcziya-vid-stejkholdera-dlya-studentiv-kafedry2

Студенти КНУБС неодноразово проходили практику в ІТ-компаніях-партнерах, а ті з них, які добре зарекомендували себе, були працевлаштовані.

проф. Юрій Хлапонін

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram