НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

МАЙСТЕР-КЛАС НА АРХІТЕКТУРНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

2 березня 2024 року Архітектурний факультет Київського національного університету будівництва і архітектури провів безкоштовний майстер-клас за програмою вступних випробувань з метою підготовки до вступу на спеціальності Архітектурного факультету у 2024 році.
Захід відвідали понад 200 абітурієнтів із батьками з різних регіонів України.
Декан факультету Кащенко Олександр Володимирович та заступник декана Король Володимир Петрович провели ознайомчі екскурсії по кафедрах та робочих аудиторіях для абітурієнтів та їх батьків. Викладачі факультету також поспілкувалися і відповіли на запитання що до освітнього процесу та учбових програм, які викладають на факультеті.

Майстер класи за програмою вступних випробувань провели досвідчені викладачі, вони допомагали, підтримували та давали чіткі розʼяснення що до вимог складання іспитів.
В результаті отриманих знань та інформації багато абітурієнтів зупинили свій вибір на навчанні у Київському національному університеті будівництва і архітектури.