Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

28 лютого – 1 березня  2024 року викладачі кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці Стефанович Павло Іванович, Стефанович Іван Станіславович та інженер Кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці Павліковська Валентина Василівна взяли активну участь у XII International scientific and practical conference «Scientific Theories and Practices as an Engine of Modern Development» (February 28 – March 1, 2024) Bratislava, Slovakia, International Scientific Unity. 2024.

Була представлена актуальна на сьогодні доповідь на тему: «Використання звичайної зброї та засобів масового ураження в соціально-політичних конфліктах».

Учасники конференції отримали відповідні сертифікати.

Автор: викладач каф. ТЗНС та ОП Павло СТЕФАНОВИЧ.