НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР НА БУДІВЕЛЬНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

На будівельному факультеті під головуванням професора Іванченка Г.М., відбувся міжкафедральний науковий семінар, на якому було розглянуто дослідження Ручківського В.В. «Особливості взаємодії інженерних захисних конструкцій з грунтовою основою при влаштуванні підземних приміщень в щільно забудованій території». Аудиторії було представлено актуальну роботу, присвячену захисним інженерним конструкціям існуючих будівель в умовах впливу нового будівнитцва.

Після презентації дослідження відбулось обговорення основних наукових результатів.У дискусії взяли активну участь професори Журавський О.Д., Солодей І.І., Іванченко Г.М., Білик С.І., доценти Носенко В.С., Бондарєва Л.О., Підлуцький В.Л. та інші науково-педагогічні працівники кафедр. Науковий керівник, проф. д.т.н. Бойко І.П. відзначив обгрунтованість та практичну цінність основних наукових положень.

За результатами засідання, учасники міжкафедрального семінару підтримали пропозиціющодо розгляду спеціалізованою вченою радою 05.23.01 «Будівельні конструкції, будівлі та споруди» дисертаційної роботи Ручківського В.В.