Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

ОЛІМПІАДА  З ТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ РІДИНИ ТА ГАЗУ

9-10 грудня 2023 р.

На кафедрі водопостачання та водовідведення було проведено олімпіаду з дисципліни “ТЕХНІЧНА МЕХАНІКА РІДИНИ  І ГАЗУ”  серед студентів  2-го курсу  групи ТБКВМ-22-1, ТБКВМ-22-2 та 1-го курсу ТБКВМ-23с на Будівельно-технологічному факультеті.
Олімпіаду проведено в режимі он-лайн. У відкритому доступі на навчальному сайті було завантажено 7 задач. З прикладами задач можна ознайомитись за посиланням –  http://www.k123.com.ua/j_Job_Olympic.html. На вирішення задач відведено дві доби (субота та неділя) 9 та 10 грудня.
Всі студенти 2-го курсу – групи ТБКВМ-22-1, ТБКВМ-22-2 та 1-го курсу ТБКВМ-23с – отримали запрошення прийняти участь у розв’язанні задач олімпіади.
В розв’язанні задач прийняло участь п’ять студентів із загальної кількості 59 студентів у трьох групах. Для оцінки результату вирішення задачі було враховано рейтинг кожної задачі, який визначався автоматично на основі співвідношення кількості рішень даної задачі до загальної кількості учасників. У такий спосіб було введено правило для онлайн олімпіади, яке робило невигідним ділитись з друзями своїм рішенням.
Семігран Дмитро Юрійович
1 місце
Кабанчук Богдан Олександрович
2 місце
Селіна Анастасія Олександрівна
3 місце
Швецова Євгенія Миколаївна
3 місце
Призові місця зайняли студенти: Семігран Дмитро Юрійович – 1 місце, Кабанчук Богдан Олександрович – 2 місце, Селіна Анастасія Олександрівна та Швецова Євгенія Миколаївна набрали однакові бали й поділили 3 місце.
Голова оргкомітету доц. Копаниця Ю.Д.