НОВИНИ КНУБА

Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут” імені Ігоря Сікорського 125 років!

Сьогодні Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” імені Ігоря Сікорського  – один із найстаріших та найбільших технічних ВНЗ світу –  відзначає свої 125 років!

Вітаємо Вас, колеги, з такою визначною датою!

Ювілей – це спроба заглянути в минуле, глибоко проаналізувати пройдений шлях та можливість спланувати майбутнє, спираючись на набутий досвід.

Без сумніву, Київський політех – один із найкращих закладів вищої освіти в України, лідер технічної освіти! Попри вік КПІ – сучасний науково-освітній центр із потужною матеріально-технічною базою, новітніми технологіями й творчим  підходом до навчання. Щорічні результати педагогічної праці колективу красномовно доводять вміння працювати на результат. За роки існування коледж підготував багато висококваліфікованих фахівців, які зробили вагомий внесок у розвиток України.

Київський національний університет будівництва і архітектури вважає себе причетним до сімейного кола КПІ, адже створений в 1930 році на базі відділення фабрично-заводського і комунального будівництва КПІ. Ми пишаємось такими витоками, своєю «альма-матер»!

Багата історія Київського політеху пов’язана з чудовими людьми, покоління яких зберігали та примножували кращі традиції й високі ідеали. Ваша гордість – випускники, котрі своєю працею створюють імідж, добру славу закладу, і стали прикладом для сучасних студентів.

Впевнені, що професіоналізм та праця колективу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” імені Ігоря Сікорського  допоможуть й надалі відкривати нові можливості та передавати знання і практичний досвід наступним поколінням висококваліфікованих спеціалістів, від яких залежить майбутнє України!

Бажаємо Вам добра, миру, радості, нових здобутків, творчої наснаги у Вашій професійній діяльності, міцного здоров’я життєвого оптимізму і процвітання  Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут” імені Ігоря Сікорського!

Ректорат КНУБА