Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Перше засідання кафедри Водопостачання та водовідведення в новому навчальному році

30.08.2023 року на кафедрі Водопостачвння та водовідведення КНУБА відбулось перше в новому навчальному році засідання кафедри.
Першим виступив Відповідальний секретар приймальної комісії КНУБА, доцент кафедри Кравчук Олександр Андрійович. Доповів про результати вступу до нашого університету і про завдання кафедри по профорієнтаційній роботі в новому навчальному році.
Наступним питанням було заслухано доповідь доцента кафедри Уряднікову І.В. про проходження практики студентами нашої кафедри в літній період.
Далі виступила відповідальна за наукову роботу кафедри доцент Величко С.В. з планом наукової роботи кафедри в новому році.
Вчений секретар кафедри доцент Аргатенко Т.В. доповіла про плани роботи кафедри за усіма формами діяльності згідно індивідуальних планів викладачів.
Також на засіданні кафедри виступила заступник декана ФІСЕ, професор кафедри Дупляк О.В. про особливості навчального процесу в новому році.