НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

Нагородження завідувача кафедри фізики Гливи В. А. медаллю “За сприяння Збройним Силам України”

Згідно з наказом Міністра оборони України № 130 від 30 січня 2024 року, за надання всебічної допомоги під час збройної агресії російської федерації проти України, плідну співпрацю зі Збройними Силами України, патріотизм та активну громадську позицію відзнакою Міністерства оборони України –  медаллю «За сприяння Збройним Силам України»  нагороджено завідувача кафедри фізики, доктора технічних наук, професора Гливу Валентина Анатолійовича.

Щиро вітаємо Валентина Анатолійовича із отриманням заслуженої нагороди, адже вона є гідною оцінкою його плідної діяльності. Нехай Ваші енергія, оптимізм, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо університету та нашої Батьківщини!