![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_01032024.jpg)
Вітання із захистом кандидатської дисертації
1 Березня, 2024
Колектив кафедри фізики щиро вітає асистента кафедри Бірук Яну Ігорівну із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (технічні науки) з теми «Захист працюючих від впливу електромагнітних полів із застосуванням рідинних екрануючих матеріалів».
Зичимо Яні Ігорівні успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, вдача, підтримка родини та колег!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/3ba4bc64-519f-409a-a167-b94e0d82c9ea-500x380.jpeg)
Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом КНУБА
22 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-27_06.jpg)
Співпраця зі стейкхолдерами в рамках Всеукраїнського форуму-виставки
27 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1470659361_1470133074_85-500x380.jpg)