НОВИНИ КНУБА

Першість КНУБА з шахів серед факультетів

17 листопада у читальній залі бібліотеки відбулася першість КНУБА з шахів серед факультетів. Всього участь у першості взяли 10 студентських команд. З вітальним словом до учасників звернувся завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Олександр Миколайович Шамич.

За результатами напруженої боротьби були визначені переможці серед факультетів. I – місце Архітектурний ф-т, II – місце Будівельний ф-т, III – місце Факультет урбаністики та просторового планування.

Крім того, у боротьбі команд учасників – переможцями стали:

– перше місце у архітекторів, склад команди: Сібілев Василь, Каблаш Маркіян, Романенко Катерина.

– друге місце у команди будівельного факультету: Хуармаджі Усеїн, Варга Джастін, Олійник Софія.

– третє місце також команда з будівельного факультету: Гаркуша Богдан, Валенко Микола.

Змагання відбулися за сприяння шахового клубу КНУБА та кафедри ФВіС, особлива подяка доценту кафедри філософії Сергію Ставрояні та студенту БФ Георгію Лизунову.