Перший старостат ФІСЕ в новому навчальному році
НОВИНИ ФІСЕ

Перший старостат ФІСЕ в новому навчальному році

На великій перерві 04 вересня 2023 року відбувся перший старостат факультету інженерних систем та екології у змішаному форматі. Дуже приємно було бачити усіх старост академічних груп в одній аудиторії. На засіданні старостату перш за все було приділено увагу першому курсу. Початок навчання для першокурсників завжди супроводжується викликами: як знайти потрібну аудиторію, що робити, якщо повітряна тривога, чи немає викладача, як перейти з прибудови до головного входу та інші. Другим питанням було обговорення плану заходів на вересень, нагадали про права і обов’язки старост, приділили увагу поточним питанням. Усі присутні мали можливість висловитись і поставити питання адміністрації факультету.

Вітаємо всіх студентів з початком навчання, бажаємо отримати необхідні знання, лояльних викладачів, успішно зданої сесії, позитивних вражень і мирного неба!  Слава Україні!

Заст. декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА