ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!
НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

Вічна пам’ять та слава герою!

З глибоким сумом сповіщаємо, що захищаючи Україну, нашу свободу і незалежність загинув випускник факультету інженерних систем та екології, військовослужбовець Сил Оборони України  СТЕПАН ЧЕРНОШТАН (07.04.1993-29.08.2023 р.р.).

Степан мріяв бути будівельником з дитинства. Після закінчення школи в 2010 році, обрав мирну професію і вступив до Київського національного університету будівництва і архітектури. Успішно навчався і в 2015 році отримав диплом спеціаліста зі спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція». Працював у Києві інженером-будівельником, потім у бюро технічної інвентаризації. Степана цінували  за відповідальність та чесність

На початку травня 2023 року був  призваний на військову службу до 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука (в/ч 3018). Бригада відома також як підрозділ швидкого реагування Національної гвардії України.

Степан Геройськи загинув 29 серпня 2023 року на Бахмутському напрямку під час виконання бойового завдання. У нього залишились дружина та однорічний син.

Висловлюємо щирі співчуття родині Степана, його близьким і друзям. Розділяємо наше горе.

Вічна і світла пам’ять борцю за незалежність України і свободу українців!

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!