![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/l_photo.jpg)
Підсумки засідання Вченої ради КНУБА
Днями в Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшло чергове засідання Вченої ради. Традиційно на заході привітали всіх, хто за цей час отримав відзнаки чи вчені звання. Ректор вручив нагороди і грамоти. Вітаємо з визнанням і бажаємо досягненням нових висот у професії!
Були оприлюднені зміни в кадрових питаннях. На засіданні були представлені новий студентський омбудсмен . Ним став Росинський Андрій Валерійович, аспірант кафедри економіки будівництва будівельного факультету. Крім цього , було представлено нового проректора з Міжнародної діяльності. Ним стала Олена Анатоліївна Бондар. Вітаємо колег із почесними призначеннями і бажаємо успіхів в роботі.
Ректор КНУБА вніс пропозицію запровадити в університеті для студентів другого курсу можливість отримати другу спеціальність. Ймовірно, на основі ІПО. Тож можливості для студентів університету розширюються! Це ще раз підтвердило думку, що КНУБА для тих, хто вірить у себе та прагне успіху!
Прес-служба КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/2005522-1-500x380.jpg)
Зустріч із випускниками КНУБА – партнерами-керівниками будівельних компаній
11 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230329_144027_411-500x380.jpg)
Запрошуємо на відкриту лекцію
29 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Кн_7.10.22_9-500x380.jpg)