![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/sertyfikat-velychko-1140x696.jpg)
Підвищення кваліфікації за програмою “Штучний інтелект та майбутнє освіти”
11 Грудня, 2023
З 07-23.11.2023 доцент кафедри водопостачання та водовідведення, Величко Світлана Віталіївна успішно завершила навчання та отримала сертифікат підвищення кваліфікації за програмою «Штучний інтелект та майбутнє освіти» від Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».
Програма включала 30 годин лекційний занять, з програмою курсу та відео лекціями можна ознайомитися за посиланням на каналі Прогресильні https://www.youtube.com/@Progresylni
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/jknuba_7885_7887_v2_1440_15_hc-2.jpg)
III – МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЕКОЛОГІЯ РЕСУРСИ ЕНЕРГІЯ 2022
18 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/ОААП_1-500x380.jpg)
Профорієнтаційна робота на кафедрі ОААП
13 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG-d3265e2c0479e4532ccaf638e7c48fe7-V-500x380.jpg)