НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Представники кафедри теплотехніки на виставці «InterBuildExpo»

09-11 березня 2023 року відбулася Міжнародна будівельна та інтер’єрна виставка «InterBuildExpo», в  якій брав участь КНУБА. На виставці також працювали представники ФІСЕ, які пояснювали відвідувачам, зацікавленим особам про умови вступу і навчання в університеті. Багато запитань стосувалося про скорочену форму навчання для випускників коледжів.

Приємно було спілкуватися с колишніми випускниками нашого факультету- випускниками 2003року.

На виставці представники багатьох фірм залишали свої координати з метою залучення наших випускників до співпраці.

Виставку відвідали наші студенти , де мали можливість ознайомитись з останніми досягненнями будівельної галузі, брати участь в майстер-класах. Студентів спеціальності  «Теплогазопостачання і вентиляція» зацікавили сучасні будівельні матеріали, теплоізоляційні з високими показниками енергоефективності. Не аби який інтерес викликали твердопаливні котли довготривалого горіння. Студенти на власні очі побачили їх конструкції, роботу, пальника для пелетів. Все побачене знадобиться в навчанні і майбутній роботі, бо цьому поколінню відбудовувати  нашу Рідну Україну.

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!

Доцент кафедри теплотехніки   Барановська С.В.

Викладачі ФІСЕ
Представники кафедри теплотехніки на виставці «InterBuildExpo»
Доценти КНУБА Барановська С.В., Василенко Л.О.