Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Презентація пілотної установки для відпрацювання технологій очищення і знезараження води

12 травня професор кафедри водопостачання та водовідведення КНУБА Кравченко О.В. прийняв участь в презентації пілотного обладнання для покращення процесу знезараження води у Києві.
На Деснянській водопровідній станції фахівці «Київводоканалу» презентували пілотну установку для відпрацювання технологій очищення і знезараження води. Це обладнання розроблене за підтримки німецьких партнерів – науковців Інституту комунальної інфраструктури.
Воно має допомогти оперативно моделювати технології знезараження води, відповідно до поточного стану річок та різних факторів впливу. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв під час інспекції роботи пілотної установки.
Нове обладнання дозволить фахівцям оперативно підбирати режими водопідготовки та дози реагентів залежно від сезонних коливань якості води у річці, ефективно вивчати напрацювання щодо новітніх методів і технологій знезараження та очищення води. Застосовують установку зараз на Деснянській водопровідній станції, що  забезпечує водопостачання 60% споживачів столиці.

Більш детально за  посиланням: https://kyivcity.gov.ua/news/na_desnyanskiy_vodoprovidniy_stantsi_prezentuvali_pilotne_obladnannya_dlya_pokraschennya_protsesu_znezarazhennya_vodi_u_kiyevi_foto/