Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ В МЕЖАХ ЛЕКЦІЙНОГО КУРСУ «ЕКОЛОГІЯ ТА БЖД» – «УКРАЇНСЬКА АНТАРКТИДА: ДОСЛІДЖЕННЯ, ТЕХНОЛОГІЇ, ПОБУТ»

20 жовтня 2023 року, в межах лекційного курсу «Екологія та БЖД» кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці, для студентів  груп БЦІ-23-9а, БЦІ-23-9б, БЦІ-23-9в, Анатолієм Андрєєвим, інженером-технологом Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ), який багато років працює на станції «Академік Вернадський», проведена презентація «Українська Антарктида: дослідження, технології, побут».

Використання цього досвіду підвищує освітньо-професійний рівень майбутніх спеціалістів для практичних умінь і навичок при створенні безпечних умов життя і діяльності у різних умовах середовищ, а також при здійсненні професійної діяльності за спеціальністю.

Автор: Викладач курсу, к.т.н., доцент кафедри ТЗНСтаОП Наталія ЖУРАВСЬКА.