НОВИНИ АРХ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА НА АРХІТЕКТУРНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

9 березня відбулась профорієнтаційна екскурсія на архітектурному факультеті. В 101 аудиторії, близько 70 абітурієнтів та їх батьків зустрів декан архітектурного факультету професор Кащенко Олександр Володимирович, заступники декана доцент Покотило Костянтин Михайлович, доцент Король Володимир Петрович, доцент Хараборська Юлія Олександрівна, доцент Бридня Лариса Юріївна, завідувачі кафедр факультету професори Тімохін Віктор Олександрович, Третяк Юлія Вікторівна, Товбич Валерій Васильович, Шебек Надія Миколаївна, Куцевич Вадим Володимирович, Ковальська Гелена Леонідівна,  доцент кафедри основ архітектури Ладан Тетяна Миколаївна, та викладачі кафедри ДАС Грабар Марина Володимирівна, Чернятевич Наталія Григорівна, Щурова Вікторія Анатоліївна.

Декан продемонстрував презентацію факультету з розповіддю про особливості вступу та навчання. Завідуючі кафедр розповіли про кожну кафедру, їх здобутки і напрямки, відповіли на запитання абітурієнтів щодо спеціалізації і атмосфери навчання.
Олександр Володимирович поцікавився звідки абітурієнти, привітав особисто регіональних гостей, серед яких були абітурієнти з Харкова, Бердянська, Миколаєва, Ірпеня, Броварів тощо.

Далі гостей запросили на екскурсію факультетським простором. Організовано було три групи абітурієнтів, маршрут огляду пролягав по холу, де кожна кафедра оформила мобільні стенди з оглядом робіт студентів кафедр. Кожна з екскурсійних груп поступово рухалась запропонованим маршрутом у супроводі викладачів, які демонстрували стенди з роботами всіх кафедр, показували аудиторії, де навчаються студенти на першому поверсі та на третьому поверсі, де знаходяться класи рисунку і живопису, архітектурна бібліотека.

Абітурієнтам продемонстрували і пояснили вимоги та умови вступних творчих конкурсів і прикладів робіт трьох спеціальностей, які на постійній основі експонуються при вході в холі факультету. Абітурієнти і батьки цікавились питанням і умовами підготовки до вступу, були ознайомлені з можливістю і термінами відвідування підготовчих курсів.
Далі була відвідана аудиторія 102, де кафедрою Основ архітектури оформлена 3Д експозиція з класичних давньогрецьких архітектурних ордерів, також представлено кращі приклади робіт студентів першого курсу кафедри. Це дуже зацікавило абітурієнтів, викликало запитання щодо техніки виконання робіт і їх термінів.

Наступним кроком було відвідування аудиторії 109, де кафедрою ДАС оформлено стенди з роботами студентів всіх курсів навчання. Абітурієнтів зустріли викладачі кафедри доцент Гарбар Марина та доцент Щурова Вікторія Анатоліївна. Вони розповіли про весь шлях архітектурного проєктування студентів.
Також гостей запросили відвідати кафедру Інформаційних технологій в архітектурі, де розташовані оновлені сучасні комп’ютерні лабораторії. Викладачі кафедри доцент Кузьміна Ганна Володимирівна та доцент Семикіна Олена В’ячеславівна розповіли про підготовку студентів на кафедрі, продемонстрували роботи і макети студентів першого та другого курсу навчання.

Екскурсії продовжились на другому поверсі, де розташовані кабінети кафедр факультету, де абітурієнтів зустрічали у 202 кабінеті завідувач кафердою Дизайну архітектурного середовища професор Тімохін Віктор Олександрович, який продемонстрував цікаві роботи студентів, багато макетів і стендів з роботами. В кабінеті 211 кафедри Архітектурного проектування цивільних будівель та споруд з абітурієнтами спілкувався завідувач кафедрою професор Куцевич Вадим Володимирович, ознайомив і вразив гостей методичним фондом кафедри і цікавими архітектурними макетами, відповів на запитання щодо конкурсного проектування студентів.

доцент кафедри інформаційних технологій Ганна Володимирівна Кузьміна