НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом

Профорієнтаційна екскурсія, яка відбулася 16 листопада, зібрала на будівельному факультеті майбутніх наших вступників. Заступник декана Максим Горбач, координатор профорієнтаційної роботи на факультеті Оксана Палій, викладачі провідних та випускових кафедр факультету: будівельної механіки; теоретичної механіки; будівельних технологій; економічної теорії, обліку і оподаткування; економіки будівництва та менеджменту в будівництві зустріли абітурієнтів та їх батьків в аудиторії 119 головного корпусу.

Під час дружньої зустрічі майбутні вступники та їхні батьки ставили ряд актуальних запитань: правила вступу наступного року, мова викладання, формат навчання, організація безпеки під час навчання, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики, наявність і стан  гуртожитків, студентське життя, тощо. Представники факультету дали змістовні і розгорнуті відповіді на кожне запитання.

Завершилась екскурсія у конференц-залі будівельного факультету. Декан будівельного факультету Григорій Іванченко на фоні демонстрації відеоматеріалів про наш університет і факультет ознайомив гостей зі структурою факультету, спеціальностями, випусковими кафедрами зокрема та запевнив, що наступного літа всі бажаючі здобути цікаві і потрібні спеціальності будуть студентами будівельного факультету.

Заступник декана будівельного факультету Горбач Максим

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram