Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна екскурсія КНУБА

28 березня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася профорієнтаційна екскурсія, яку відвідали близько 50 гостей з різних навчальних закладів м. Києва та України. Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці.
Профорієнтаційна екскурсія КНУБА допомагає молодому поколінню визначитися з вибором професії, розширює кругозір про сфери професійної діяльності майбутніх фахівців.
Під час екскурсії майбутні вступники та батьки познайомилися з університетом, поспілкувалися з представниками факультетів, які розповіли про особливості навчання, працевлаштування, участь студентів у різнопланових соціальних, громадських, спортивних та культурно-масових
заходах. Наші гості жваво цікавилися переліком спеціальностей за якими здійснюється підготовка фахівців, професіями, які вони матимуть після навчання. Представники факультетів відповіли на всі питання, які хвилювали майбутніх вступників та показали відвідувачам майстерні, сучасні аудиторії
та лабораторії університету.
КНУБА запрошує вступників та їхніх батьків на наступні індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії. Оголошення про дати проведення екскурсій буде розміщено на офіційному сайті університету knuba.edu.ua/, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та в Instagram knuba_open.

Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram